Expert na půjčkový trh Vám představuje magazín o úvěrech, kde lze s přehledem získat půjčka před výplatou každému 5000 tak ji zkuste ještě dnes.

Půjčky pro nezaměstnané

5. listopadu 2014 v 12:53
Půjčky pro nezaměstnané jsou úvěrovým produktem, který primárně cílí na klienty bez stálého pracovního poměru. Věřitel tedy spoléhá na to, že klient má nějaký jiný, neprokazatelný příjem a z něj bude schopen spolehlivě splácet půjčku i s úroky, jaká je ovšem realita?


Ne vždy to ovšem funguje. Jakkýkoliv jiný příjem, než příjem ze stálého pracovního poměru je totiž dost nestálý. Vaše práce načerno, nebo vaše neprokazatelné podnikání může ze dne na den skončit a vy se můžete díky tomu dostat do velice nepříjemné situace se splácením půjčky.

Sjednání půjčky pro nezaměstnané je jednoduché

Tento druh půjček ovšem využívají i ti, kteří o práci přišli, jinou si našli a půjčku čerpají pouze k překlenutí nelehkého období. V tomto případě je vše v pořádku. Máte-li jistotu, že půjčka bude splatná počínaje dalším měsícem a novým pracovním poměrem, neexistuje důvod, který by Vám při sřizování půjčky mohl stát v cestě. Doporučujeme ovšem i přesto postupovat opatrně.


Jak postupovat při splácení půjčky pro nezaměstnané?


Nejlepší je si ze začátku sestavit funkční splácecí plán, díky kterému předejdete možným komplikacím. Takovýto plán by měl obsahovat zejména, kolik budu moct měsíčně splácet, jak moc mě ohrozí ztráta onoho neprokazatelného příjmu (může jít třeba o dávky v hmotné nouzi atp.) a taky za jak dlouho půjčku splatím.

Nechci zbytečně moralizova, ale já osobně bych do sřízení takovéto půjčky šel až po sjednání nového pracovního poměru. Nikdy nevíte co se může pokazit a mít na sobě břemeno splácení půjčky pro nezaměstnané může leckoho natolik zničit, že bez oddlužení se z dluhového kolotoče nevylíže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Student Student | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 14:58 | Reagovat

Pokud jste ještě nezaměstnaným studentem  a chybí vám nějaká ta koruna pro lepší vyžití, doporučuji vám půjčka pro studenty, která je dotovaná státem, a proto je tak výhodná!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama