Expert na půjčkový trh Vám představuje magazín o úvěrech, kde lze s přehledem získat půjčka před výplatou každému 5000 tak ji zkuste ještě dnes.

Půjčky na směnku přijedeme

5. září 2014 v 11:50 | Půjčkař obecný
Dost často se stává, že potenciální klienti různých nebankovních i bankovních institucí se setkají s odmítnutím uzavření kontraktu a poté hledají dostupné alternativy k takové půjčce. Jedna z takových "alternativních půjček je například i úvěrový produkt zvaný Půjčky na směnku přijedeme.

V čem je tento úvěrový produkt specifický? Předně se jedná o druh půjčky který Vám poskytne ve většině případů soukromá osoba. Stává se vskutku ojediněle, že by Vám takovouto půjčku nabídli například v bankovní nebo v nebankovní společnosti.

Půjčky na směnku přijedeme ještě dnes

Co je to půjčka na směnku

Směnka je doklad, který stvrzuje uzavřenou dohodu mezi Vámi a věřitelem. Stojí na ní iniciály a údaje o Vás a věřiteli, výše půjčené částky, taktéž RPSN a úroky a požadovaná doba splatnosti. Je třeba si uvědomit že smlouva je závazná a soukromí věřitel Vám nic nedaruje zadarmo... "jen tak".

Vyplatí se sřízení půjčky na směnku?

Půjčka na směnku je neobvyklým způsobem jak si půjčit. Obvykle se k ní uchylují osoby, jejž odmítli v bankovních či nebankovních institucích a tento způsob je jeden z mála posledníchm, jak se ke kýžené půjčce dostat. Důležité je upozorornit že věřitelé tohoto faktu obvykle využívají ve svůj prospěch a nedělá jim problém stanovit úroky na takovou výši, která již hraničí s lichvou.

Jako obvykle je důležité si uvědomit, zda-li je takováto půjčka pro nás opravdu důležitá a jestli neexistuje jakkákoliv jiná alternativa, jak se k požadované půjčce dostat. Zkuste si nejdříve půjčit od rodiny. Vím, že to může být společensky nepříjemná situace, ale rozhodně je příjemnější než se dostat do spirálovité linie dluhů a splácení, jaké můžou půjčky na směnku odstartovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama