Expert na půjčkový trh Vám představuje magazín o úvěrech, kde lze s přehledem získat půjčka před výplatou každému 5000 tak ji zkuste ještě dnes.

Půjčka ihned každému 5000

30. července 2014 v 21:25 | Pracháč Kvákal
Tento úvěrový produkt jménem půjčka ihned každému 5000 je novým přírůstkem do hrabivé kolekce úvěrových produktů na českém trhu. Je vcelku jednoduše dosažitelná, jelikož splatná částka (tj. 5000kč) není natolik vysoká, aby její splácení mohlo mít dlouhodobý neblahý vliv na příjemce půjčky.


Stojí půjčka 5000 opravdu za to?

Jelikož já osobně nejsem fanda takovýchto půjček. Sami uznáte, že částka 5000kč je vcelku malá a v naprosté drtivé většině případů je výhodnější půjčit si od nejbližších, ať už rodiny nebo přátel. Myslím že se vzlášť mladým lidem kteří studují, nebo se naopak pomalu a laxně začleňují na trh práce, že jim chybí obdobná částka do zaplacení nájmu, školného, řidičského průkazu a obdobných věcí.

Pokud jste jeden z takových případů a opravdu nemáte jak vydělat, či si jinak obstarat požadovanou částku. Doporučujeme si zřízení půjčky pečlivě naplánovat. Taková půjčka je totiž znatelným zásahem do výdajů v příštím měsíci (všechny úvěry do výše 5000kč na českém trhu jsou splatné maximálně do měsící, pokud se pletu opravte mě v komentářích :)).

Pujcka kazdemu ihned 5000

Půjčka ihned 5000 a splátka až za měsíc

Nadpis se rýmuje x. Existují firmy, které se úzce specializují právě na poskytování takovýchto půjček. Mě osobně sympatickou společností je například Perfect Money. V Perfect Money je zřízení půjčky jednoduché. Prostřednictvím SMS zprávy zašlete své iniciály, oni je následně zpracují a zašlou Vám smlouvu, kterou podepíšete, ofaxujete a rázem je půjčka uzavřena a peníze jsou u Vás na účtu.

Splátka je v mezí 8 - 21 dní. Do té doby musíte splatit 6000-6500kč. Více zjistíte na oficiálních stránkách Perfect Money.cz, já osobně Vám stějně stále doporučuji se půjčkám vyhýbat, radši změnit práci pokud Vás ta současná finančně neuspokojí. Půjčka ihned každému 5000kč Vás z toho nevytáhne :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Nová Jana Nová | Web | 7. září 2014 v 10:10 | Reagovat

V tom článku mi teda chybí naprosto podstatné informace. Například na koho se má člověk obrátit? Kam má zatelefonovat a kde třeba odeslat online žádost. Když jsem hledala půjčku, tak jsem narazila například na toto http://www.spravna-pujcka.cz/pujcka-bez-registru-a-s-exekucí-kdo-pujci-vs/ Jasně, je tam reklama. Ale aspoň člověka někam nasměrují. Ne jak tady, kdy je to jenom článek o ničem a po přečtení stejně vím velké kulové jako na začátku. Alespoň se jedná o můj názor, nevím jak to vidíte vy.

2 Půjčky Půjčky | Web | 8. prosince 2016 v 21:37 | Reagovat

Srovnání půjček ihned každému do 5000 a více na http://www.fajnova-pujcka.cz/pujcky/. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama